{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }

için Kiğılı Önerileri

  { "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ ] } } }
  0 ürün bulundu
  (0 ürün bulundu)

  Bisiklet Yaka Tişört

  Yaz günlerinin en sevilen kıyafetlerinden biri olan tişört artık erkek giyiminin değişilmeyen parçalarından biri haline geldi. Sadece yaz günlerinde tatillerde değil neredeyse bütün mevsimlerde, iş yerinden hafta sonu planlarına kadar her ortamda tercih edilen bir kıyafet olarak kabul ediliyor. Bu nedenle düşük pamuk oranına sahip, göz yorucu ve çocuksu renklerde, kesimleri gereğinden fazla bol olan tişörtler yerine; vücuda oturan, dar kesimli ve kalıplı, pamuklu kumaştan hazırlanmış ve özenle seçilmiş renklere sahip tişört modelleri revaçta. Abdullah Kiğılı erkek giyim için geliştirdiği tişört modelleri sentetik ağırlıklı materyallerden uzaktır. Yetişkinlere uygun, her zaman kombinlerinde yer verebilecekleri sade ve pamukludur. Yetişkinlere özel olarak hazırlanmış tişört modelleri yüksek pamuk oranları sayesinde hem sağlığınızın düşünülmüş olur hem de organik materyaller sayesinde tişörtünüzün duruşu dökümlü ve yumuşak, hissi daha rahat olur. Bu tarzda olan tişörtleri sadece tatillerde şortunuzun üstünde değil düşünebileceğiniz her yerde giyebilirsiniz. Blazer ceketler ve kanvas pantolonlarla birlikte giyeceğiniz tişörtler belinizi daha ince gösterecek, kombininize daha spor, rahat ama erkeksi bir görünüm kazandıracaktır. Bütün bunların yanında klasik gömleklerin zorluklarının hepsinden de sizi kurtaracaktır. Tişörtler gömlekler gibi özel temizlik ve ütü gerektirmezler, renk uyumu konusunda daha az vakit alırlar. Klasik gömleklerin beyaz, belki de mavi ya da açık gri olması beklenirken tişörtünüz asker yeşilinden füme rengine kadar herhangi bir tonda olabilir.

  Abdullah Kiğılı Bisiklet Yaka Tişört Modelleri

  İş yerinde takım elbiselerin, hafta sonu planlarınızda ve buluşmalarınızda blazerlarınızın içine giymeyi planlıyorsanız seçebileceğiniz en iyi tişört modellerinden biri de bisiklet yakalı tişörtler olacaktır. Polo yakalı tişörtlere kıyasla daha geniş bir yaş aralığına hitap ederken bir yandan da V yakalı tişörtlerden çok daha fazla resmi ve ciddiyet sahibi durmasıyla bisiklet yakalı tişörtler gardırobunuzun çok yönlü kıyafetlerinden biri olmaya aday. Bisiklet yaka tişört modelleri omuzlarınızı daha geniş göstermenin yanında sade duruşuyla hangi kombinde kullanırsanız kullanın asil bir duruş yakalamanızı sağlar. Bu denli çok yönlü kıyafetler sık giyileceği kesin olduğu için olabilecek en kaliteli markalardan seçilmelidirler. Hazır giyimde müşterilerinin beğenisine sunduğu bütün ürünlerde en üstün kaliteyi hedefleyen Abdullah Kiğılı bu nedenle uzun yıllardır erkek giyiminin en sevilen markalarından biri olmuştur. Tişörtlerinde en iyi materyallerle birlikte dünya standartlarının üzerindeki tasarımcılarının özenle ve düşünceli bir şekilde hazırlamış modeller sunar. Bu nedenle satışa sunulan kıyafetleri hemen hemen her vücut tipinde oldukça şık duracak, vücudu saran fakat kesinlikle rahatsız etmeyen kesimleriyle bütün erkeklerin beğenisini kazanacaktır. Yüksek pamuklu kumaşlardan hazırlanmış Abdullah Kiğılı bisiklet yaka tişört modelleri sadece bu sezon değil önümüzdeki bütün aylarda en çok giyilen kıyafetlerinizden biri olacak.

  Abdullah Kiğılı Bisiklet Yaka Tişört Renkleri

  Abdullah Kiğılı bisiklet yaka tişörtleri klasik tasarım olmasına rağmen kendi içinde pek çok farklı modelde müşterilerinin beğenisine sunulur. Bu şekilde farklı ortamlarda giyilebilecek ve aynı zamanda her vücut tipi ve farklı stile uygun olabilecek tişörtler alıcısını bulmuş olur. Örneğin vücuduna güvenen, daha ince ve elegan bir görünüm arzulayan ya da bisiklet yaka tişörtünü ceket, hırka ve kazak içine giyerek kullanmak isteyen erkekler için slim fit bisiklet yaka tişört modelleri uygun olacaktır. Öte yandan bisiklet yaka tişörtünü gündelik hayatta kullanacaklar için daha rahat bir kesim ve spor bir görünüm için düz kesimli modeller de bulmak mümkün.

  Abdullah Kiğılı Bisiklet Yaka Tişört Fiyat ve Kampanyaları

  Abdullah Kiğılı’nın bisiklet yaka tişört modelleri her gardırop ve zevke uyabilecek renklerdedir. Daha genç ve neşeli bir görünüm arzulayanlar için kırmızı ve lacivert gibi renkler, resmi ortamlarda giymek isteyenlere özel asker yeşili, beyaz ve gri gibi nötral tonlar, daha ilgi çekici bir model arayışındaki beyler için renk kalabalığı olmayan zarif baskıları Abdullah Kiğılı’da. Hiçbir yerde bulamayacağınız kalitede materyal, işçilik ve tasarımları herkese uygun fiyatlarla satışa sunan Abdullah Kiğılı tişörtlerinde de fiyat konusunda hayal kırıklığı yaratmıyor. Bisiklet yakalı tişörtlere en uygun fiyatlara sahip olmak istiyorsanız sitemizdeki kampanya ve indirimleri takipte kalın.