{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

için Kiğılı Önerileri

    Gizlilik Politikası

    Kiğılı Giyim Ticaret A.Ş. (kigili.com) olarak, kullanıcılarımızın hizmetlerimizden güvenli ve eksiksiz şekilde faydalanmalarını sağlamak amacıyla sitemizi kullanan ve hizmetlerimizden her türlü platformda faydalanan üyelerimizin haklarını korumak için çalışıyoruz. Bu doğrultuda, işbu Kiğılı Gizlilik Politikası (“Politika”), üyelerimizin kişisel verilerinin, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) ile tamamen uyumlu bir şekilde işlenmesi ve kullanıcılarımızı bu bağlamda bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır. Güvenlik Politikası – Kişisel Veri Saklama Ve İmha Politikası ile Çerez politikası İşbu Politika’nın ayrılmaz parçasıdır. 


    YÜRÜRLÜK TARİHİ

    İşbu Politika 1 Ocak 2018 tarihinden itibaren yürürlüğe girmiştir.İşbu Politika zaman zaman güncellenebilecektir. Politika’nın en güncel versiyonu https://www.kigili.com/ adresinde bulunmaktadır.