{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }

için Kiğılı Önerileri

  { "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "product_id": "8L89AKBMY", "name": "Bir Markayı Yaratmak", "brand": "Abdullah Kiğılı" , "price": 30, "position": 1, "sku": "8L89AKBMY0000", "variant": "RENKSİZ-0", "category": "Kitap>Kitap", "dimension10": "", "dimension11": "KİTAP | KİTAP", "dimension12": "", "dimension14": "8L89AKBMY00", "dimension15": "8L89AKBMY0000", "dimension16": " 30 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "STD", "dimension30": "8064" } ] } } }
  1 ürün bulundu
  (1 ürün bulundu)

  Abdullah Kiğılı Kitap

  Hem keyif hem de ilham verici olmaları nedeniyle ünlülerin hayat hikayelerini okumak, kitap okumayı seven ve bunu bir hobi haline getiren pek çok kişinin öncelikli tercihleri arasında geliyor. Özellikle iş dünyasında belirli yerlere gelen ve büyük başarılar elde eden iş adamlarının başarı basamaklarını nasıl birer birer tırmandıklarını öğrenmek, benzer alanlarda faaliyet göstermek ve başarı yakalamak isteyen girişimciler adına önemli bir yol gösterici olabiliyor. Bu bağlamda siz de iş kariyerinizde iyi yerlere gelmeyi arzu ediyor ve sektöründe devleşen iş adamlarının hayat hikayelerinden ders almak istiyorsanız Türkiye’nin en önemli erkek hazır giyim markaları arasında geçmişten bugüne liderliği kimselere bırakmayan Kiğılı markasının kurucusu Abdullah Kiğılı’nın yaşamını konu edinen Bir Markayı Yaratmak adlı eseri okuyabilirsiniz.

  Abdullah Kiğılı’dan Bir Markayı Yaratmak

  Erkek hazır giyim sektörü denildiği zaman dev isimlerden birisi olan Kiğılı markasının kurucu ismi Abdullah Kiğılı’nın hayat hikayesini usta yazar Nuri Çolakoğlu’nun kalemi ile Bir Markayı Yaratmak isimli eserden öğrenebilirsiniz. 2017 yılında ve Matsis Matbaası’nın önderliğinde piyasaya sürülen Bir Markayı Yaratmak adlı yapıtta Bingöl’ün Kığı ilçesinden doğan gerçek bir hayat öyküsünü tüm yaşanmışlıkları ve tüm samimiyeti ile okuma ayrıcalığına erişebilirsiniz. Abdullah Kiğılı’nın ‘’Hayatta yapmayı istediğim son şeydi ve bunu da yaptım, artık yapacak bir şeyim kalmadı.’’ diyerek anlattığı Bir Markayı Yaratmak adlı eserde, Abdullah Kiğılı’nın çocukluğu, gençliği ve iş hayatında başından geçen olumlu ya da olumsuz her şeye en ince ayrıntısına kadar ulaşabilirsiniz. 6 ay boyunca süren zorlu çalışmalardan sonra ortaya çıkan kitapta Abdullah Kiğılı’nın Kığı ilçesindeki yaşantısına, İstanbul’a gelerek babasından gizli açtığı ve büyük işler başardığı Beyoğlu Kiğılı mağazasına, pek çok ünlü iş adamı ile kurduğu önemli ortaklıklara ve Kiğılı markasının günümüze kadar nasıl geldiğine dair çok sayıda doğru ve gerçek bilgiyi bulabilirsiniz. Pek çok girişimci için önemli bir esin kaynağı olabilecek bu eserde, Kığı’da doğan ve bugün tüm dünyaya taşınan bir markanın nasıl geliştiğine ve büyüdüğüne doğrudan yaratıcısının ağzından tüm gerçekliği ile şahitlik edebilirsiniz. Abdullah Kiğılı’nın şeffaflığı sayesinde bambaşka bir yapıt haline gelen Bir Markayı Yaratmak ile iş dünyasında karşınıza çıkabilecek pek çok zorluğa karşı önceden hazırlıklı olabilir ve başarıya giden kapıları birer birer açma fırsatını elde edebilirsiniz.

  Zorluklarla Geçen Bir Yaşam Öyküsü

  Türkiye’nin en önemli erkek hazır giyim markalarından birisi olan Kiğılı’nın kurucusu Abdullah Kiğılı’nın hayatını ve Kiğılı markasını nasıl yarattığını konu edinen Bir Markayı Yaratmak isimli kitapta Bingöl’de başlayan ve İstanbul’a kadar ilerleyen bir yaşam öyküsünün en ince detaylarına iniliyor. Gelecek kuşaklar için oldukça ilham verici pek çok dersi de içerisinde barındıran eserde ünlü iş adamı Abdullah Kiğılı’nın yönetici kişiliğinden, sporseverliğine ve babalık ile dedelikle ilgili her türlü özel yaşantısına kısa kısa değiniliyor. Kitaba konu olan hikâye, çocuk yaşta babasının dükkanında çalışarak zanaatın en ince detaylarını öğrenen Abdullah Kiğılı’nın daha sonra da Sultanhamam’da keten mendil satarak ticarete ilk adımlarını atması ile başlıyor. Sonrasında annesinin desteği ile babasını İstanbul’dan uzaklaştıran ve köhne kumaşçı dükkanını yenileyen Kiğılı, işlerini büyüterek Beyoğlu’nda ilk Kiğılı mağazasını açıyor ve Kiğılı hikayesinin ilk perdesi bu şekilde başlıyor. Günümüzde 25 bin metrekareye ulaşan lojistik merkezinin yanı sıra tüm Türkiye’de sayısı 230’a yaklaşan mağaza sayısı ile adeta bir perakende devi haline gelen Abdullah Kiğılı markasının hikayesinde sizi fazlasıyla gülümsetebilecek pek çok ayrıntı da yer alıyor. Abdullah Kiğılı’nın resmî web sitesi üzerinden online alışveriş olanakları ile kolayca satın alınabilen Bir Markayı Yaratmak adlı eser, uygun fiyatı ile de dikkat çekiyor.

  Abdullah Kiğılı Kitap İndirimleri

  Abdullah Kiğılı’nın hayatını ve Kiğılı markasının doğuşunu anlatan Bir Markayı Yaratmak adlı yapıtı, hızlı kargo avantajları ile abdullah.kigili.com adresi üzerinden satın alabilirsiniz. Kolay ödeme yöntemleri sayesinde kredi kartı ile rahatça temin edebileceğiniz Bir Markayı Yaratmak isimli eseri dilerseniz kapıda ödeme ile doğrudan nakit ödeme yöntemiyle de sahip olabilirsiniz. Kiğılı’nın resmî web sitesinde düzenlenen Kiğılı kitap indirimleri sayesinde Bir Markayı Yaratmak gibi en kaliteli eserleri oldukça cazip fiyatlarla satın alabilirsiniz.