{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

için Kiğılı Önerileri

  GÜVENLİ ÖDEME

  www.abdullahkigili.com ve Ziyaretçiler Arasındaki Bilgi/Haberleşme Güvenliği

  www.abdullahkigili.com sipariş bölümlerinde site ile ziyaretçi arasındaki olan tüm haberleşmeler 128 bit SSL güvenlik standartında gerçekleşmektedir.

  Kredi kartı bilgilerinin verileceği sayfada bu haberleşme biçiminin bulunup bulunmadığını, sayfaya erişildiğinde adres çubuğunda yazan ifadenin http://.. biçiminde değil, https://.. biçiminde oluşu ifadeetmektedir. Bu nitelikteki sayfalara ulaştığınızda internet tarayıcınızın sağalt köşesinde kilit işareti de yer almaktadır. Sitemizde bu koruma tekniği uluslararası güvenlik firması Rapid SSL tarafından sağlanmaktadır.

  www.abdullahkigili.com ve Banka Arasındaki Haberleşme Güvenliği Verified by Visa ve MasterCard SecureCode logoları bulunan sanal işyerlerinden yapılan online alışverişler Visa ve MasterCard güvencesi altındadır.

  www.abdullahkigili.com 'da bu güvence ile sizlere hizmetini sunar. Kredi kartı bilgilerinin www.abdullahkigili.com ‘dan bankaya aktarılması ile ilgili güvenlik, banka'nın sunduğu maksimum kalitede güvenlik ile gerçekleşmektedir.

  Söz konusu güvenliğin çok sayıda bileşenin yanında, CVV2/CVC2 kodu da çalıntı kart veya kart bilgileri ile alışverişe karşı önlem olarak www.abdullahkigili.com ’da kullanılmaktadır.

  www.abdullahkigili.com Site Bünyesindeki Veri Güvenliği İnternet Sitelerinde Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartını size tahsis eden banka haricinde hiçbir kişi, kurum ve kuruluş tarafından bilgilerinize ulaşamamaktadır.

  www.abdullahkigili.com 'da bulunan Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletmekte ve işlem sonucunu müşteriye bildirmektedir. Kredi kartı bilgileri kesinlikle hiçbir suretle e-posta veya benzeri yöntemlerle bankaya aktarılmamaktadır. Online işlemin bir sonucu olarak aktarılan kredi kart bilgilerine tarafımızdan dahi erişilmesi kesinlikle mümkün değildir.

  UNUTMAYINIZ, www.abdullahkigili.com hiçbir şekilde (Online olarak, e-postayla, telefonla veya diğer herhangi bir vasıta ile) tarafınızdan kart bilgilerinizi, şifrenizi, -Gizlilik sözleşmesinde belirtilen bilgiler haricinde-kişisel bilgilerinizi talep etmemektedir. Bu tür bilgileri isteyen e-postalara ve sitelere yanıt vermemeniz gerekmektedir.