{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }

için Kiğılı Önerileri

  { "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ ] } } }
  0 ürün bulundu
  (0 ürün bulundu)

  Pantolon Zinciri

  İş hayatınızda ve sosyal yaşantınızda tarzı ve giyimiyle dikkat çeken, beğenilen ve kendine özgü stiliyle hatırlanan biri olmak sizi başarıya götürecek en hızlı yollardan biridir. Herkesle aynı şekilde giyinirseniz, beğeninize uygun ufak dokunuşlarla kıyafetinizi kişiselleştirmezseniz ilk izlenimde kalabalık arasında farkedilmeniz zorlaşabilir. Dikkat çekici ve beğenileri toplayan biri olmak istiyorsanız kendi tarzınızı oluşturmanız oldukça mühimdir. İş yaşamında ne kadar resmi olmayan bir ortamda çalışıyor olursanız olun giyilecek kıyafetler aşağı yukarı bellidir. Resmi bir iş yeriyse takım elbise eşliğinde klasik gömlek ve kravat, daha rahat yerler için kumaş pantolon ve blazer ceketler, daha spor bir giyime izin veren iş yerlerinde ise kanvas pantolonlar ve spor gömlekler tercih edilir. Eğer farkedilmenizi sağlayacak bir giyim stili arayışındaysanız bunu iş yerinizde ancak aksesuarlar yardımıyla elde edebilirsiniz. Elbette dilediğiniz her aksesuarı kullanmanız zor olacaktır fakat bazı alışagelmiş aksesuarların yanında geleneksel bulunan fakat son zamanlarda modernize edilmiş aksesuarlar da piyasada bulunuyor. Kravatınızda ve kışın takacağınız atkılarda sevdiğiniz renk ve desenleri kullanarak giyiminize kişilik katabilirsiniz. Fakat amacınız gerçekten toplumdaki yerinizi belirlemek ise daha özgün parçalara yönelmelisiniz. Yaka iğnesi gibi eskilerde moda olan, günümüzde daha çağdaş tasarımlarla aynı zamanda hem elegan hem de modern bir dış görünüşe sahip olmanızı sağlayan aksesuarlar birinci seçiminiz olmalı. Bu gibi aksesuarların en çok yönlüsü de pantolon zincirleridir. Pantolon zincirleri aslen cüzdan zincirleri olarak çıkmıştır, arka cebe konulan cüzdanın çalınmasını engellemek için bir ucundan cüzdana ötekinden pantolona tutturulan zincir hırsızlığa karşı korurken parlak metali sayesinde erkeksi ve ilgi çekici bir görünüm sağlamıştır.

  Abdullah Kiğılı Pantolon Zinciri Modelleri

  Pantolon zincirleri günümüze gelene kadar pek çok değişimden geçmiştir. 19. Ve 20. yüzyılda beyefendilerin seçimi olan pantolon zinciri uzun yıllar görüntüden tamamen kaybolduktan sonra doksanlı yıllarda rocker gençlerin favorisi haline gelmiştir. İkibinli yıllara gelindiğinde yine ortadan kaybolan pantolon zincirleri günümüzde hem eski beyefendilerin hem de rocker gençlerin asi havasını taşıyan hem de yeni olarak modern, şehirli ve çalışan erkeğin şıklığını gösterebileceği bir parça halini aldı. Artık pantolon zincirleri kendine güvenen bütün erkeklerin tercih edeceği şık bir aksesuar. Yeni yayılan bir aksesuar olmasından ötürü piyasada pantolon zincirlerini bulmak zor olabilir, bulunanlar ise spor ve rahat giyim kategorisi altında gençlere yönelik olacaktır. Neyse ki Türk erkeklerinin yıllardır şıklığını borçlu oldukları Abdullah Kiğılı markası öncü duruşu ve yenilikçi tasarımlarıyla yeni sezonda da zevk sahibi beylere her stile uygun birer pantolon zincirini satışa sunuyor. Böylece her yaştan ve meslekten yetişkin erkeğin kullanabilecekleri aksesuarlar artıyor ve stil sahibi beyler için alışverişler çok daha eğlenceli bir hal alıyor.

  Abdullah Kiğılı Pantolon Zinciri Renkleri

  Abdullah Kiğılı’nın bu sezon müşterilerinin beğenisine sunduğu pantolon zincirleri klasik modellerinin yanında boncuklu ve renkli modellerle farklı kıyafetlerle kullanılabilecek bir koleksiyon yaratıyor. Siyah detaylı bir pantolon zincirini gri kumaş pantolon ve soğuk havalarda giyeceğiniz siyah dik yakalı kazakla kombinlediğiniz zaman erkeksi, çekici ama aynı zamanda da tarz sahibi ve özenli bir profil çizebilirsiniz. Öte yandan antrasit tonlarında yelekli, slim fit kesimli bir takım elbiseyi klasik, beyaz bir gömlekle giydikten sonra kravat kullanmasanız dahi sade bir pantolon zinciri taktığınız zaman gelenekselliğe göz kırpan fakat çağdaş duruşunu taşımaya devam eden biri görünümü sağlarsınız.

  Abdullah Kiğılı Pantolon Zinciri Fiyat ve Kampanyaları

  Modellerinde siyah, kırmızı, bordo ve kahverengi detaylar taşıyan Abdullah Kiğılı pantolon zincirleri farklı renkte kıyafetlerinizle uyumlu kombinler yapmanız için yeterince geniş bir koleksiyon sunuyor. Kullanılan materyallerin metal ağırlıklı olması, nadiren de olsa kullanılan deri parçaları zincirlerin maskülen görünümünü garantiliyor, kombininize erkeksi bir hava katacağına emin olabiliyorsunuz. Farklı modellerdeki pantolon zincirlerinin hepsine de sahip olmak istemeniz kaçınılmaz, her model farklı renkte detaylara sahip olduğu için bütün gardırobunuzla kullanabileceğiniz bir aksesuar koleksiyonu yaratabilirsiniz. Abdullah Kiğılı her kesime hitap edebilmek için tartışılmaz kalitesinde rağmen fiyatlarını son derece uygun tutmasıyla ünlü bir marka. Bu şekilde istediğiniz her modele, dönemsel kampanya ve indirimleri takip ettiğiniz sürece son derece uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.