{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }

için Kiğılı Önerileri

  { "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "product_id": "AK22K5Z0DZ002", "name": "Büyük Şemsiye", "brand": "Abdullah Kiğılı" , "price": 449.99, "position": 1, "sku": "8682606644547", "variant": "Siyah-None", "category": "Şemsiye>Şemsiye", "dimension10": "", "dimension11": "SEMSİYE | ŞEMSİYE", "dimension12": "", "dimension14": "86826066445", "dimension15": "8682606644547", "dimension16": " 449.99 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension30": "35375" } ] } } }
  1 ürün bulundu
  (1 ürün bulundu)

  Şemsiye Modelleri

  75 yıllık deneyimi usta terziliği ve kaliteli kumaşı ile bir araya getiren Abdullah Kiğılı Exclusive Cut, erkek modasına yön veriyor. Erkek giyim koleksiyonu takım elbise, ceket, mont, triko, gömlek ve pantolon modelleri ile günlük hayatınızda ya da iş yerinizde şıklık vadediyor. Smokin modelleri en özel gününüzde tüm gözleri üzerinize çekerken, spor tarzınızı tamamlayan İtalyan ceketler gün boyu rahatlık sunuyor. Kombinleriniz, birbirinden şık aksesuar çeşitleri ve %100 gerçek deri kullanılarak üretilen ayakkabı modelleri ile kusursuz bir şekilde uyum gösteriyor.

  Aksesuar kategorisi altında yer alan onlarca ürün, hem spor tarz hem klasik tarz giyimden hoşlanan erkeklere hitap ediyor. Kravatlar, yaka iğneleri, kol düğmeleri gömleklerinizi göz alıcı parçalara dönüştürürken, bileklik, pantolon zinciri, şapka gibi aksesuarlar sayesinde farklı tarzınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Aksesuar kategorisinin en işlevsel üyesi olmaya aday şemsiyeler de şıklığınız parçası olabiliyor. Abdullah Kiğılı şemsiye modelleri yağmurlu günlerde maksimum konfor sağlarken bir taraftan da şık tasarımı ile öne çıkıyor. Küçük ya da büyük şemsiye modelleri zarif tasarımları ile kombinleriniz için tamamlayıcı oluyor.

  Şemsiye Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

  Şemsiyeler yağmurlu havaların olmazsa olmaz aksesuarları arasında yer alıyor. Islanmanızı ve bu nedenle üşümenizi önleyerek hayatınızı kolaylaştıran şemsiyeler, böylece şıklığınızı da gün boyu korumanıza destek oluyor. Şemsiyeler her ne kadar basit bir aksesuar olarak düşünülse de, şemsiye satın alırken birçok unsura dikkat etmelisiniz.

  Şemsiye seçerken şemsiyenin dayanıklı ve ihtiyacınıza uygun olmasına özen göstermelisiniz. Dayanıklı olması şemsiyeyi uzun yıllar kullanabilmenize olanak tanırken aynı zamanda rüzgarlı havalarda ve kötü hava koşullarında da korunmanıza yardımcı oluyor. Rüzgarlı günlerde ters dönerek sizi zor duruma sokabilen şemsiyelerin esnek bir yapıda olması da dayanıklılığı artırıyor. Esnek bir mekanizmaya sahip şemsiye modelleri çok rüzgarlı günlerde daha rahat bir kullanım sağlıyor ve daha uzun ömürlü oluyor.

  Şemsiye seçiminde öne çıkan “ihtiyaçlarınıza uygunluk” faktörü ise yaşam tarzınızla doğrudan ilişkili. Örneğin şemsiyeyi elinizde taşımaktan çok hoşlanmıyorsanız ya da elinizde taşıdığınız bu tarz aksesuarları kolaylıkla kaybediyorsanız, çantaya yerleştirebileceğiniz katlanabilir ve küçük şemsiye modellerini inceleyebilirsiniz. Elinizde şemsiye taşımaktan imtina etmiyorsanız baston şemsiyeler ile daha büyük modelleri tercih edebilirsiniz.

  Hem Kullanışlı Hem Şık

  Yağmur ve güneşten korunmak için kullanılan şemsiyeler günümüzde kültürel işlevleri ile de biliniyor. Geçmişte ilk kullanım amacı güneşten korunmak olan ve ismini de bu özelliğinden alan şemsiye, bugün uzak doğu kültürlerinde sıcağı ve güneş ışınlarını engellemek için kullanılmaya devam ediyor. Şemsiyelerin ilk defa Çinliler tarafından yağmurdan korunmak için kullanıldığına inanılıyor. Farklı kullanım amaçları nedeniyle çok çeşitli modelleri olan şemsiyeler, erkek giyiminde işlevsel aksesuarlar arasında yer alıyor.

  Düz ya da desenli kumaşları, katlanabilir ya da baston modelleri ile alternatiflerinizi artıran şemsiyeler tasarımları ile şıklık vadediyor. Genel olarak siyah, füme gibi klasik renklere sahip ürünler sade ve zarif bir görünüm elde etmenize olanak tanıyor. Klasik renklerin dışında mavi, bordo, yeşil gibi farklı renk seçenekleri de tercih edilebiliyor. Katlanabilir şemsiyeler dilerseniz elinizde dilerseniz çantada kolaylıkla taşınabiliyor. Baston şemsiye modelleri ise bir taraftan yolda yürürken size destek oluyor bir taraftan da pratik bir şekilde açılıp kapatılabiliyor.

  Abdullah Kiğılı Şemsiye Fiyatları

  Abdullah Kiğılı Exclusive Cut, aksesuar kategorisi altında yer alan onlarca ürün çeşidi ile haftanın yedi günü kombinlerinize eşlik ediyor. Kravatlar, kol düğmeleri, yaka iğneleri, mendiller resmi ortamların ve ofis hayatının vazgeçilmezleri olurken papyonlar smokinlerle birlikte en özel gecelerinize zarafet katıyor. Farklı şapka modelleri hem klasik hem spor tarz sevenlere hitap ediyor.

  Şemsiyeler yağışlı günlerin en kullanışlı aksesuarları arasında bulunuyor. Abdullah Kiğılı şemsiye modelleri ve fiyatları hiçbir koşulda şıklığından vazgeçmek istemeyen erkeklerin dikkatini çekiyor. Rahat kullanımı ve kaliteli malzemesi ile öne çıkan modeller, farklı renk seçenekleri ile de beğeni topluyor. Katlanabilir modeller çantada ya da elinizde rahatlıkla taşınabiliyor. Abdullah Kiğılı küçük ve büyük şemsiye modelleri ile ihtiyaçlarınıza karşılık veriyor. Siz de rahatlığı ve kaliteyi şıklıkla bir araya getirmek istiyorsanız Abdullah Kiğılı indirim fırsatları ve kampanyaları ile tanışın. Zarafetin adresi Abdullah Kiğılı en uygun fiyatlarla her bütçeye hitap ediyor.