{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }

için Kiğılı Önerileri

  { "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "product_id": "AYSZF8YKYK001", "name": "Admiral Parfüm EDP 100 ml", "brand": "Abdullah Kiğılı" , "price": 499.99, "position": 1, "sku": "8682607080047", "variant": "None-None", "category": "Parfüm \u0026 Kolonya>Parfüm \u0026 Kolonya", "dimension10": "", "dimension11": "PARFÜM | PARFÜM (DUYGU KOZMETİK)", "dimension12": "", "dimension14": "86826070800", "dimension15": "8682607080047", "dimension16": " 499.99 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension30": "39379" }, { "product_id": "AY21F4YKET001", "name": "Admiral Oda Kokusu 120 ml", "brand": "Abdullah Kiğılı" , "price": 99.90, "position": 2, "sku": "8682605660104", "variant": "Renksiz-None", "category": "Parfüm \u0026 Kolonya>Parfüm \u0026 Kolonya", "dimension10": "", "dimension11": "PARFÜM | ODA PARFÜMÜ", "dimension12": "", "dimension14": "86826056601", "dimension15": "8682605660104", "dimension16": " 99.90 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension30": "30609" } ] } } }
  2 ürün bulundu
  (2 ürün bulundu)

  Erkek Parfüm & Kolonya

  İlk izlenimler önemlidir. Sizi yeni tanıyan biri ilk önce sizi gözleriyle tartacak, kıyafetlerinizin kalitesi, uyumu, size ne kadar yakıştığı, ayakkabı ve aksesuar seçimleriniz sizin hakkında öğreneceği ilk şeyler olacak. Özellikle iş yaşamında dış görünüşünüzün başarınıza etkisi oldukça fazla olacaktır, bu nedenle göstereceğiniz ekstra özenin size fazlasıyla döneceğine emin olabilirsiniz. Sizi yeni tanıyan birinin hakkınızda farkedeceği ikinci şey ise kokunuz olacaktır. Temizlik ve hijyen elbette modern ve şehirli erkek için olmazsa olmazlardan biri fakat yanınıza yaklaşanların hafifçe hissedebildiği hoş bir koku sizi farkettirecek, kokunuzla anımsanmanıza yardımcı olacak, kokunun türüne göre kişiliğinizi göstermenize yardımcı olacaktır. Koku seçiminiz çok önemlidir, kişiliğinize uymayan bir koku hakkınızda yanlış fikirler verebilir. Kullandığınız parfüm ya da kolonya çok ağır olursa fazla dikkat çekici olabilir. Kullanacağız kokunun sizi yansıtması, hafif olması ve insanları rahatsız etmemesi çok önemlidir. İnsanların koku hafızaları sizi parfümünüzle özdeşleştirir ve bir süre sonra sizi kokunuzla hatırlayabilirler. Bu sosyal yaşantınızda pek bir şey etkilemese de iş hayatınızda dikkatli olmanızı gerektirebilir. Modern, şehirli ve profesyonel bir erkeğin tercih ettiği parfüm ya da kolonya hafif olmalı ve kompleks kokulardan oluşmamalıdır. Kozmetik markalarının lükse ve pahalı parfümleri az kullanıldığında dahi fazla yoğun olabileceği için özellikle de insanlarla fiziksel olarak yakın çalışıyorsanız sorunlu olabilir.

  Abdullah Kiğılı Parfüm ve Kolonya Çeşitleri

  Abdullah Kiğılı uzun yıllardır Türkiye’de klasik ama modern bir stili benimsemiş, zevk sahibi erkeklerin bir numaralı giyim ve aksesuar markası olarak hayatını sürdürüyor. Elbette iyi bir stil sahibi olmak sadece iyi giyim ve aksesuar sahibi olmaktan geçmiyor. İyi ve akılda kalıcı bir etki yaratmak isteyen beyler sadace giyimleriyle değil her hisse hitap eden tarzlarıyla kalabalıklar arasında parlamalılardır. Zarif bir kokuya sahip kolonya ya da parfüm şık giyim stilinizi bir tesadüfmüş gibi göstermeyecek, her açıdan zevkli olduğunuzu kanıtlayacaktır. Bu nedenle tıpkı Abdullah Kiğılı’nın erkek giyiminde tercih ettiği tarz olan abartıdan uzak,sade, klasik ama modern, ufak dokunuşlarla çekici hale gelen bir koku her erkeğin iş ve sosyal yaşantısında bir numaralı tercihi olacaktır.

  Abdullah Kiğılı Kolonya Çeşitleri

  Kozmetik parfümlerin yaygınlaşmasıyla kolonya erkekler tarafından gittikçe daha az kullanılan bir ürün oldu. Oysa ki kolonyalar kalıcılık olarak parfümlerden geri kalmazken ağır ve fazla dikkat çekici olmamaları açısından kullanıcıya büyük kolaylık sağlar. Parfüm kullanırken kendi üzerinizdeki kokuyu alamayacağınız için yanlışlıkla gereğinden fazla kullanma olasılığınız kolonyada yoktur. Özellikle yaz günlerinin dayanılmaz sıcağında kolonya aynı zamanda tazelenmek ve daha ferah hissetmek için en ideal yollarden biridir. Kolonyanın parfüme olan avantajlarından bir tanesi de paylaşıma açık bir ürün olmasıdır. Parfümün aksine iş yerinde masanızın üzerinde tutabilir, ziyaretçilerinizle ve arkadaşlarınızla sıcak ya da stresli anlarda paylaşabilirsiniz. Abdullah Kiğılı’nın satışa ve müşterilerinin beğenisine sunduğu kolonyalar sade ama orijinal, herkesin hoşuna gidecek ama sıradan olmayan kokulara sahip. Klasik limon kolonyası yerine çıkardığı misket limonu kolonyası daha keskin ve meyvemsi ve daha az şekerli bir kokudur, bu şekilde sıradan bir limon kolonyasına kıyasla daha erkeksi bir hava kazanmıştır. Bodrum mandalina kolonyası kış ayları için baharatlı ve eğlenceli bir koku olabilecekken yeşil çay kolonyası ferah ama keskinlikten uzak yumuşaklıkta iddiasız bir koku olmasıyla ağır kokulardan ve parfümlerden hoşlanmayan erkeklerin gözdesi oluyor. Tazeliktan vazgeçemeyenler için Ice Fresh kolonya özellikle yaz aylarında pek çok erkeğin favorisi olmaya hazır.

  Abdullah Kiğılı Kolonya ve Parfüm Fiyat ve Kampanyaları

  Eğer kolonyalar size göre değilse, güne başlamadan önce kokunuzu kullanığp gün içinde bir daha düşünmek istemiyorsanız ve daha kalıcı kokulara ihtiyaç duyuyorsanız ihtiyacınız olan elegan kokulu bir parfümdür. Abdullah Kiğılı Sport Erkek Parfüm yarı odunsu, hafif meyveli ve bitkisel kokusuyla hafif ama erkeksi, taze ama dikkat çekici bir kokuya sahip olmanızı sağlıyor, kalıcılığı sayesinde çok az miktarlarda ihtiyaç duyulur, uzun zaman boyunca dayanır. Klasik kozmetik parfümlerin pahalılığına inat kalite olarak onlardan kesinlikle geri kalmazken fiyat açısından yüz güldüren Abdullah Kiğılı parfümlerini en uygun ücreti ödeyerek almak için sitemizdeki dönemsel kampanya ve indirimleri kaçırmayın.